+48 788-716-454
wyceny@redeye.pl

Nasze ostatnie realizacje

Kasetony z licem winylowym
Kasetony z licem winylowym

Na zlecenie zaprzyja?nionej agencji reklamowej wykonali?my i montujemy kilkana?cie kasetonów ?wietlnych w Zabrzu. Od ponad 13 lat zajmujemy si? projektowaniem, produkcj? oraz monta?em reklamy wizualnej. 

#kaseton #led #litery3D #szyld #oznakowanie #grupa_reklamowa_redeye

logo podświetlane przestrzenne delta trans
Solidne reklamy i szybkie terminy realizacji

Ukończyliśmy właśnie 2 napisy wielkoformatowe dla jednego z większych przewoźników na śląsku. U nas zawsze kompleksowa obsługa:
- doradztwo i wizualizacje
- projekty i dokumentacja
- ekspresowa produkcja
- profesjonalny montaż na wysokości

Zapraszamy

Realizujemy reklamy w całym kraju

Dla producenta maszyn rolniczych firmy Bomet z Węgrowa, wykonaliśmy jak zawsze eleganckie i efektowne logotypy firmowe z podświetleniem led. Nic tak nie cieszy jak zadowolenie klienta.

reklama przychodnia lekarska szyld kaseton
Szybka i sprawna realizacja w kilka dni!

Na pełne oznakowanie mieliśmy zaledwie 7 dni z uwagi na zaplanowane otwarcie które przypadało na 2 listopada. Klient bardzo wyraźnie określił oczekiwania i zakres prac. Dział graficzny i handlowy w zawrotnym tempie ustalenia przekazał na produkcję, a ta ku zaskoczeniu wszystkich kolejny raz dotrzymała terminu montażu mimo napotkanych przeciwności.  #idealnyzespół #solidnereklamy #redeye #zadowolonyklient

Reklamy świetlne dla sklepu TUKAN & DECORIA

Nasza firma miała kolejny raz zaszczyt wykonać oznakowanie zewnetrzne dla nowej placówki sieci sklepów zoologicznych i kwiaciarnii TUKAN & DECORIA

https://www.facebook.com/TUKANzoo/?fref=ts

f