+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Projektowanie logo, logotypu

Na temat słuszności posiadania własnego, niepowtarzalnego logotypu nie trzeba się rozpisywać. Niemniej jednak dobre i łatwo zapadające logo w pamięć jest niezwykle ważne w czasie tak dużej konkurencji. Warto zadanie stworzenia logotypu firmy powierzyć fachowcom z branży reklamowej. Oczywiście należy pamiętać, że samo logo nie zagwarantuje sukcesu w biznesie. Ale identyfikacja firmy poprzez dobre logo jest niezwykle ważna. Przede wszystkim logo powinno kojarzyć się z firmą, jej działalnością, usługami, produktami, wówczas będzie ono łatwiejsze do zapamiętania. Jednakże co zrobić, kiedy firma nie jest wyrazista lub posiada niezwykle wszechstronną specjalizację? Rozwiązanie jest proste – stworzyć unikalny logotyp i wypromować go tak, by wprost kojarzył się ze swoją marką, firmą.

Pamiętaj że kupując logo - kupujesz poprawny wizerunek swojej firmy. Jeżeli jesteś gotów zaufać naszym ekspertom od PR oraz grafikom tworzącym logotyp zapraszamy do współpracy. Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach oryginalnych logotypów, pełnych kreatywnych pomysłów i skojarzeń.

Logo jakie otrzymasz jest projektem wektorowym, co oznacza że możesz dowolnie je powiększać bez utraty jakości. Posiadanie logotypu w formie wektorowej to także konieczność w przypadku nadruków na gadżety, produkcji liter przestrzennych i w projektach wielkoformatowych.
Plik zapisany jest w najbardziej popularnych formatach graficznych (wektorowych - EPS, PDF, CDR), jak i plik do wglądu w JPG-u dużej rozdzielczości.

Ułatwia to obsługę graficzną i pozwala na szerokie zastosowanie logotypu zarówno w materiałach drukowanych, jak i reklamie internetowej, czy e-mailach firmowych itp.

Koszty przygotowania przez nas logotypu zależne są od ustalonej ilości propozycji oraz poprawek. Staramy się zawsze uzgodnić z klientem kierunek prac oraz wstępne założenia logotypu, jednakże nie zawsze udaje się nam wstrzelić w gusta zamawiającego, dlatego zawsze przygotowujemy co najmniej dwie propozycje o nieco różnym wyglądzie, charakterze. Na życzenie klienta możemy wykonać więcej propozycji, jak również dokonywać poprawek czy adaptacji posiadanego logotypu.

W jaki sposób powstaje logo w naszej firmie?


jak powstaje logotyp


Chcąc wprowadzić nieco świeżości w dotychczasową identyfikację już ugruntowanego na rynku znaku towarowego, jakim jest niewątpliwie logotyp można zamówić za naszym pośrednictwem lifting logo uwzględniający jego nieznaczne zmiany, dostosowane do potrzeb firmy.
Wykonujemy także pełny zestaw projektów graficznych elementów identyfikacji wizualnej firmy, koszt przygotowania pełnej identyfikacji firmy (brandbook, brand manual) ustalany jest indywidualnie z każdym klientem.
Jest to inaczej mówiąc opis stosowania logotypu. Zawiera on maksymalnie dużo informacji pomocnych przy kreacji wszystkiego co będzie zawierać Twoje logo. Od papieru listowego, przez wygląd faktur po elewację budynku. Opracowanie jest kompleksowe. Zawiera wskazówki, zastrzeżenia i dopuszczalne stosowanie logotypu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zleceniem zaprojektowania logotypu prosimy o kontakt: wyceny@redeye.pl

Firmy, które nam zaufały

f