+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Kasetony

Każda siedziba firmy, punkt usługowy, jak i handlowy wymagają odpowiedniego oznakowania. Najpopularniejszym jest szyld będący dwustronną powierzchnią ekspozycyjna montowaną prostopadle do elewacji obiektu. Konkurencyjną formę zapewnia kaseton, który posiada co prawda pojedynczą powierzchnię ekspozycji, jednakże umieszczony bezpośrednio nad witryna sklepową, czy na budynku siedziby firmy stanowi doskonałą reklamę lokalizacyjna. Cechą charakterystyczna kasetonu poza równoległym montażem do elewacji obiektu jest jego wewnętrzne podświetlenie.

Szyldy i kasetony zamawiane w naszej firmie wykonywane są w kształcie i wymiarach dostosowanych do wymogów Klienta. Grafika powierzchni ekspozycyjnych może zostać uzyskana przy pomocy folii samoprzylepnej, plexiglasu, liter przestrzennych o określonej grubości np. 3 cm, bądź kolorowego wydruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej.

Powierzchnie boczne szyldów i kasetonów wykonane są z profili aluminiowych lub plexiglasu. W zależności od wielkości kasetonu boczne powierzchnie mogą być także użyte jako powierzchnia reklamowa. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe są również kasetony w oryginalnych kształtach, jak chociażby trójkątne.

Kaseton z dibondu:Kaseton z dibondu + wystające litery z pleksy:Kaseton napinany z licem winylowym:Kaseton w ramie aluminiowej:Kaseton w ramie aluminiowej z możliwością postawienia na ziemi:Przykłady kasetonów:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kasetony prostokątne płaskie, kasetony jednostronne i dwustronne, pylony i totemy, itd.kasetony jednostronne i dwustronne
dostępne profile: 10 cm, 14 cm, 16 cmCeny kasetonów uzależnione są od jego wielkości, sposobu podświetlenia, wykonania itp. Prosimy o kontakt mailowy wyceny@redeye.pl


Zobacz przykłady wykonanych przez nas kasetonów

Firmy, które nam zaufały

f