JAKIEJ REKLAMY POTRZEBUJESZ? Reklama wizualna
dostosowana do Twoich potrzeb

Dokładamy wszelkich starań, by oferta naszej agencji była dopasowana do potrzeb rynku, Klientów, a także spełniają najwyższe standardy jakości. Oferujemy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb, gwarantując elastyczność cen i terminów realizacji, jak i podjęcie się nietypowych wyzwań dla agencji reklamowej. 

Chętnie doradzamy, proponujemy, wsłuchując się w oczekiwania Klientów. Dotrzymujemy ustalonych terminów oraz cen. 
Zapraszamy do współpracy oraz składania zapytań.

Dowiedz się więcej >

Jako wiodący Producent Reklam świetlnych oprócz wykonania samych elementów reklamowych możemy również zaoferować przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej dotyczącej montażu logotypów oraz reklam na halach magazynowych. Dokumentacja ta wykonana zostaje przez projektanta branży budowlanej, który posiada do tego wszelkie niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje. We wskazanej dokumentacji zawarte są tak istotne kwestie jak:

  • obliczenia statatyczno-wytrzymałościowe
  • rysunkowy oraz opisowy projekt podkonstrukcji dla logotypów i reklam
  • rysunkowy oraz opisowy system mocowania podkonstrukcji reklamy do konstrukcji hal
  • projekt branży elektrycznej

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie klienta przez wszelkie ustalenia z Generalnymi Wykonawcami, projektantami oraz firmami budowlanymi, dzięki czemu każda zamontowana przez nas reklama oraz logotyp sprawdzone są pod kątem bezpieczeństwa montażu, wytrzymałości na opory wiatru itp. Klient dzięki temu zyskuje spokój i pewność, że każdy logotyp wiszący na hali magazynowej zamontowany zostaje zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz zgodnie z panującą sztuką montażu.

Darmowa wizualizacja

Darmowa wizualizacja

Wyślij do nas swoje logo lub treść reklamy wraz ze zdjęciem miejsca montażu, a wykonamy bezpłatną wizualizację dzienną i nocną.
Załatwiamy pozwolenia

Załatwiamy pozwolenia

Możemy zadbać o formalności i zezwolenia oraz sporządzić dokumentacje techniczną wykonywanych reklam.
 Montaż reklamy

Montaż reklamy

Działamy na terenie całego kraju i nie tylko! Zapewniamy gwarancję i serwis reklam.

Reklama Podświetlana

Informacje i hasła w postaci reklamy świetlnej w porównaniu z banerami i wszelakimi tablicami niepodświetlanymi zdecydowanie bardziej rzucają się oczy, zwłaszcza wieczorem, zimową porą, kiedy w szarości dnia czy ciemności nocy widoczna jest wyłącznie reklama świetlna.

Reklama na Budynek

Reklama wizualna 3D obejmuje litery przestrzenne oraz logotypy i inne znaki przestrzenne bez podświetlenia. Jest to obecnie jedna z najbardziej interesujących propozycji na reklamę zewnętrzną, jak również wewnętrzną.

Reklama na Halę

Mając duża przestrzeń do zagospodarowania w siedzibie firmy warto zamieścić logo firmy wkomponowane w przestrzeń tak by dekorowało wnętrze ale i podkreślało charakter miejsca w jakim się znajdujemy. Odpowiednio podświetlone, jak również zaakcentowane poprzez grę kolorów i kontrastów pozwoli skupić uwagę klientów właśnie na znaku firmowym.

Reklama Wewnętrzna

Pleksi, szkło akrylowe, plexiglas, metapleks – to przezroczyste tworzywo sztuczne, którego głównym składnikiem jest polimer. Liter z plexi można używać jako lico w literach ze styroduru jak i literach podświetlanych. Plekse cechuje odporność na warunki atmosferyczne, idealna gładkość, która daje bardzo ładny i estetyczny efekt wizualny wyprodukowanych liter. Litery z pleksy mogą być wykonane nawet w bardzo małych rozmiarach, co nie zawsze jest możliwe w przypadku styroduru. Są łatwe w montażu.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: