Montaż reklamy na każdej wysokości – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group
RedEye.pl > Usługi > Montaż reklamy na każdej…

Montaż Reklam

Montujemy reklamy na każdej wysokości

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na usługi montażu reklam proponujemy obsługę za pośrednictwem zwyżki wraz z wykwalifikowanym personelem. Dzięki zwyżce instalacja reklamy czy to na elewacji budynku, czy na bilbordzie będzie szybsza i łatwiejsza. W naszej ofercie dostępne są zwyżki do 3,5 ton, które mogą wjeżdżać także na chodniki bez powodowania uszkodzeń nawierzchni. 

Prace montażowe za pomocą podnośników koszowych pozwalają na instalację reklam różnego typu, co więcej w wielu miejscach w inny sposób niedostępnych. Wysięgniki zwyżki umożliwiają uniesienie osoby montażysty, jak i reklamy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów. 

Oferowane przez nas tablice, kasetony, banery, czy reklamy wielkoformatowe obejmują również usługi montażu, jednakże nasze usługi zwyżką świadczymy niezależnie od zamówionych reklam w naszej Agencji.

Dysponujemy zespołem profesjonalistów w tym zakresie, dzięki czemu oferujemy sprawną i szybką instalację reklamy, również w trudno dostępnych lokalizacjach i przy niesprzyjających warunkach, co wyróżnia naszą ofertę i sprawia, ze jest ona konkurencyjna na rynku.

Wykonujemy montaż reklam w zakresie:

  • prac blacharsko-dekarskich
  • konstrukcji stalowych i aluminiowych
  • montaż reklam na biurowcach
  • instalacja reklamy świetlnej wraz z elektryką

Zarezerwuj termin na montaż Twojej reklamy

Działamy na terenie całej Polski. W razie pytań skontaktuj się z Nami.

Potrzebujesz innej usługi? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności