Centrum Kultury w Piasecznie – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Centrum Kultury w Piasecznie

Kolejna z realizacji dla stałego już Klienta – tym razem prezentujemy klasyczne logo wykonane ze styroduru z licem z kompozytu aluminiowego o nazwie DiBond – logo wykonane dla Centrum Kultury w Piasecznie. Boki styroduru lakierowane, lico sklejone ze styrodurem o grubości 10cm, całość mocowana na klej bezpośrednio do elewacji na wysokości ok. 4m.

Taka forma reklamy ma nie tylko na celu promowanie budynku, obiektu instytucji, ale również przyciągnięcie uwagi i zainteresowania potencjalnych użytkowników. To świetnie rozwiązanie pod względem estetyki, ale również budżetu. Nasza firma obsługuje nie tylko ogromne korporacje oraz firmy, ale także Instytucje Państwowe, co zdecydowanie stawia nas na czele spośród konkurencji.

Zainteresowany? Napisz, a wycenimy Twoje logo za darmo!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności