SENSSIN CLINIC

Montaż kasetonu reklamowego to proces, który wymaga precyzji, doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. W Warszawie, jednym z najbardziej dynamicznych miast w Europie, tego rodzaju reklamy są nieodłącznym elementem krajobrazu miejskiego. Przyciągają wzrok przechodniów i skutecznie promują różne produkty i usługi.

Tym razem do wykonaliśmy kaseton z dibondu z wystającymi literkami z plexi, a montaż odbył się za pomocą podnośnika koszowego. Jest to niezastąpione narzędzie, które umożliwia pracownikom dostęp do wysokich miejsc w sposób bezpieczny i efektywny. Podczas montażu, kasetony są mocowane do aluminiowej konstrukcji, zapewniającej stabilność i trwałość całej struktury. Litery z plexi, które wystają z kasetonu, są starannie wycięte i zamocowane w kasecie z dibondu. Montaż odbywa się z dbałością o każdy detal, aby uzyskać efektowny trójwymiarowy efekt.

Aluminiowa konstrukcja znajdująca się pod kasetonem zapewnia stabilność, podczas gdy podnośnik koszowy umożliwia precyzyjne wykonanie montażu nawet na dużych wysokościach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kasetony reklamowe stają się wyraziste i skuteczne w przekazywaniu informacji.

Montaż kasetonu reklamowego z wystającymi literkami z plexi przy użyciu podnośnika koszowego w Warszawie to proces, który umożliwia profesjonalną i efektowną prezentację reklamy. Dbałość o szczegóły oraz zastosowanie odpowiedniego sprzętu i materiałów zapewniają trwałość i atrakcyjność takiego kasetonu, przyciągając wzrok przechodniów i potencjalnych klientów.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: