Biga

Nie musimy Państwu przedstawiać tej firmy bo ich placówki znajdują się w całym kraju, nawet tak znana firma jak BIGA potrzebuje oznakowania dla lepszej widoczności i reklamy.
Dla niewtajemniczonych firma ta, zajmuje się sprzedażą oryginalnych nowych i używanych odzieży, wykonaliśmy dla nich w ostatnim czasie kilka logotypów z podświetleniem.

Przyjemne dla oka logo to cztery litery, które są połączone ze sobą żółtym tłem. Musieliśmy stworzyć taką reklamę która będzie miała taki właśnie kształt i będzie w jednym kawałku, aby montaż nie stanowił problemów dla właścicieli poszczególnych sklepów. Logo zostało wykonane tradycyjną i bardzo trwałą metodą liter blokowych.
Tył reklamy to PCV 10mm, bok taśma aluminiowa, która została pomalowana na podany przez właściciela kolor RAL. Oświetlenie ledowe – soczewkowe + zasilacz. Lico poliwęglan, który stosuje się w reklamach większego formatu, materiał ten jest bardziej elastyczny. Kolory uzyskaliśmy przez wydruk na folii translucentnej aby w nocy było widoczne.

Dziękujemy firmie BIGA za zaufanie, mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: