TOMAREX – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

#Bez kategorii TOMAREX

Żadne miejsce nie jest dla nas wyzwaniem, w ostatnim czasie wykonaliśmy logo dla firmy TOMAREX, która w swojej nowej siedzibie chciała mieć logo montowane na półokrągłej ścianie.

Litery blokowe zostały wykonane w standardowy sposób z licem z poliwęglanu, ze względu na wytrzymałość materiału. Całkowicie zrezygnowaliśmy z frontów z plexi. Dodatkowo zostały one wyklejone folią translucentną w kolorach wybranych przez klienta tak aby pasowały do kolorystyki firmy. Boki zostały wygięte z taśmy aluminiowej z rantem by dobrze trzymać lico w kloszu. Tył liter to PCV 10mm na którym umieszczone zostały moduły LED.

Cały napis był osadzony na profilach aluminiowych pomalowanych na kolor dopasowany do elewacji budynku aby jak najmniej były widoczne. Dodatkowo by zamontować całość na półokrągłej ścianie profile zostały ponacinane w specjalny sposób tak aby przylegały do elewacji po zamontowaniu.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności