KALAMBA GAMES – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

KALAMBA GAMES

Zgłosiła się do nas firma 'KALAMBA GAMES’, która chciałą ozdobić swoje biuro w Krakowie o komplet nowych szyldów reklamowych.

Wykonaliśmy dla klienta kaseton oraz dwa loga na ściane w tym jedno z podświetleniem typu ,,halo”.

Kaseton został wykonany z taśmy aluminiowej oraz lica z pleksi oklejoną zadrukowaną folią, aby idealnie odwzorować oryginalny logotyp. Dodatkowo na tył kasetonu zamontowaliśmy Neon Flex Led w kolorze fioletowym i zamontowaliśmy całość na dystansach, aby równomiernie podświetlić go od tyłu.

Kolejne dwa logotypy wykonane zostały z płyt dibondu. Oklejone foliami oraz zamontowane na dystansach. Logotyp 'Kalamba Games’ na dodatek został osadzony na podkłądzie z białęgo dibondu, aby uniknąc dziurawienia ścian w nadmiarze. Znów pod logotyp „K” zostały zamontowane moduły ledowe.

Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności