LINK 4 – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

LINK 4

Podjęliśmy współpracę z LINK4 w temacie wykonania i dostawy reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej. Przez ostatni miesiąc mieliśmy przyjemność wypuścić pierwszą partię, na którą składa się 25 reklam. Podpisaliśmy umowę na 3 rodzaje reklam w różnych rozmiarach.

Pierwsza z nich to semafor dwustronny, wykonany z profilu aluminiowego kasetonowego malowanego proszkowo, lica wykonane z plexi opal 3 mm oklejonej folią zadrukowaną UV z grafiką klienta. W środku ledy semaforowe, a do ramy mocowane specjalne uchwyty montażowe.

Kolejny rodzaj reklamy to kaseton z podświetlanym licem, wykonany podobnie jak semafor z profilu aluminiowego i licem z plexi. Tylna część, która montowana będzie do ściany jest wykonana z dibondu 3 mm. Lico oklejone folią z tą sama grafiką tylko w większym wymiarze.

Ostatnia reklama to tabliczki wykonane z plexi z logo wykonanym ze styroduru 2 cm malowanego i licem z plexi opal 3 mm oklejonym folią zadrukowaną z laminatem. Przeznaczone do montażu na dystansach osobnych.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności