Miło Mi Beauty – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Miło Mi Beauty

W Warszawie wykonaliśmy podświetlany kaseton dla Salonu Urody.
Warszawa to miasto, które w błyskawicznym tempie rozwija się w każdej dziedzinie. Nie jest też łatwo sprostać wymaganiom klientom, którzy chcą mieć wszystko niepowtarzalne i najlepsze, ale dla naszej firmy to żaden problem.

Mała, elegancka, podświetlana reklama – da się zrobić ! Kaseton został zamontowany na profilach aluminiowych aby był lekko odseparowany od elewacji. Tył standardowo PCV 10mm na których umieściliśmy ledy i zasilacz. Bok kasetonu został wykonany z blachy aluminiowej złotej szczotkowanej ,aby można było go wygiąć w dowolny kształt, lico to czarny matowy dibond w którym wyfrezowaliśmy logo od klienta. Efekt podświetlenia uzyskaliśmy dodając plexi bezbarwną 10mm która świeci dodatkowo bokami i przodem. Złoty uśmiech został wyklejony z folii translucentnej która po podświetleniu świeci w nocy.

Zadowolony klient i wykonawca że znów sprostaliśmy zadaniu. Polecamy się na przyszłość.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności