PEŁNA CHATA – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

PEŁNA CHATA

Zgłosiła się do nas klientka z prośbą o zaprojektowanie oraz wykonanie szyldu do nowo powstającego sklepu warzywnego – PEŁNA CHATA, warzywa-owoce. Po przeanalizowaniu potrzeb klientki, zostały zaproponowane kilka możliwości wykonania, wybór padł na szydl wykonany z Neon Flex Led oraz PCV jako podkład. PCV wyfrezowany zgodnie z przygotowanym projektem, pomalowany na kolor czarny matowy, a następnie osadzony został w nim Neon Led.

Całość miała zawisnąć na wcześniej przygotowanych przez klienta szpilkach. Taki montaż wymagał zaślepienia tyłu reklamy, aby zasłonić okablowanie oraz zabezpieczyć całość przed warunkami atmosferycznymi. Na tył przykręcony został dibond 3mm o kolorze czarny mat, a następnie do niego przymocowane zostały profile aluminiowe usztywniające całą konstrukcje oraz umożliwiające montaż.
Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności