Warszawa PKO Rotunda – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Warszawa PKO Rotunda

Wczoraj zakończyliśmy realizację zlecenia dla PKO Bank Polski dla oddziału w Warszawie PKO Rotunda. Zleceniodawca otworzył pod bankiem kawiarnię (Strefę Spotkań), która nie była oznakowana na zewnątrz co wiązało się z brakiem zainteresowania ze strony Klientów.

Z pomocą przyszła nasza firma, wyprodukowaliśmy napis podświetlany 3D „Kawiarnia – PKO Rotunda” wraz z ikoną filiżanki ciepłej kawy, który zawisł na profilach aluminiowych obok wejścia do kawiarni. Nasi wykwalifikowani monterzy z wieloletnim doświadczeniem bez problemu poradzili sobie z montażem na zaokrąglonym budynku.

Jak zwykle do realizacji użyliśmy tylko i wyłącznie najwyższej klasy materiałów od autoryzowanych i certyfikowanych dostawców (SAMSUNG, MEAN WELL, LG)

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności