MARIDENT – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

MARIDENT

Pylony to jedne z lepiej prezentujących się reklam. Możemy kombinować z kolorystyką, formą i rozmiarem.

Potrzebujesz zgłoszenie bądź dokumentację projektową/ budowlaną dla Urzędu ?
Idealnie trafiłeś, zgłoś się do nas. Wykonamy dokumentację oraz projekt, jeżeli nie chcesz tułać się po Urzędach zrobimy to za Ciebie. Zdobędziemy wszelkie, niezbędne informacje do wykonania reklamy.

Pylon dla firmy MARIDENT wykonaliśmy w Tarnowskich Górach przy nowo otwartym ekskluzywnym osiedlu. Jak na naszą firmę przystało oczywiście nasz pylon równie ekskluzywny 😉

Konstrukcja stalowa malowana – zabezpieczona aby nie rdzewiała reklama służyła na lata. Poszycie wykonane z dibondu frezowanego, frezy podklejone z plexi opal 3mm do podświetleń, a ozdobne paski wykonaliśmy z folii ORACAL, którą wybrała klientka. Kolejna realizacja od projektu do realizacji i jeszcze jedna przed nami!

Dziękujemy za zaufanie.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności