NINIWA – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

NINIWA

Wykonujemy pylony od tych bardzo małych przy wjeździe, aż po wysokie na kilka/kilkanaście metrów pylony z obliczeniami konstrukcyjnymi. Tym razem mieliśmy przyjemność wykonać jeden dla Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA. Wykonaliśmy pylon reklamowy o wysokości 3 m na konstrukcji stalowej malowanej, pionowe profile zostały przedłużone według projektu, aby montaż był możliwy bez kosza stalowego. Obicie zostało wykonane z dibondu 3 mm w kolorze antracytu, logo oraz pozostała treść zostały wyfrezowane i podklejone od środka pleksi opal 3 mm. W środku umieściliśmy ledy, a w dolnej części zasilacz.

Dla ciekawszego, bardziej przestrzennego efektu przy logo zastosowaliśmy dodatkowo pleksi bezbarwną 10 mm oklejoną od frontu folią ORACAL w kolorach dobranych przez klienta.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności