MERKURY – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

MERKURY

Wykonanie pylonu dla Przychodni Merkury w Dąbrowie Górniczej miało na celu zapewnienie estetycznego i funkcjonalnego elementu reklamowego i informacyjnego. Pylon został wykonany z dibondu dwustronnego o wymiarach 280×185 cm. Konstrukcja stalowa została zabezpieczona antykorozyjnie, a profile zostały przedłużone, umożliwiając montaż w ziemi. Poszycie zostało wykonane z zaginanej płyty dibondu o grubości 3mm w kolorze antracyt mat. Logo Przychodni Merkury zostało wyfrezowane, podklejone plexi opal o grubości 3 mm, a całość została oświetlona za pomocą modułów LED i zasilacza marki Meanwell. Do wykonania pylonu wykorzystano folię ORACAL.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań, REDEYE zapewnia satysfakcję swoim klientom oraz skuteczne promowanie ich marki. Skontaktuj się z nami i zrealizuj swój projekt reklamowy z profesjonalnym Producentem!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności