HOTEL ZAWIERCIE

W ubiegłym miesiącu wykonaliśmy oznakowanie dla Hotelu Zawiercie. Nareszcie hotele są otwarte i możemy wyjeżdżać, jest to szansa aby zwiedzić Zawiercie, piękny hotel oraz naszą reklamę 😉

Klient zdecydował się na aż cztery reklamy przez nas wykonane, Litery 3d blokowe podświetlane, duży kaseton napinany podświetlany całym licem, kaseton podświetlany na recepcję i litery halo podświetlane do Restauracji.

Duże litery 3D na elewacji HOTEL klasyczne tył PCV 10mm, Bok taśma aluminiowa w kolorze czarnym dla lepszej widoczności napisu z daleka, oświetlenie ledowe, lico z plexi opal 3mm + folia czerwona translucentna. Kaseton na elewacji jest wykonany z ramy spawanej malowanej na kolor czarny, lico wydruk na backlicie zgodny z kolorami Zamawiającego z logo.

Reklama wewnętrzna – kaseton ze szczotkowanego srebrnego dibondu z logo i z podświetlaną Recepcją aby klienci wiedzieli gdzie mają się zgłosić. Napis Restauracja zamontowany na dwóch małych profilach malowanych na kolor biały żeby nie odróżniał się za bardzo ze ściany + podświetlenie, dające poświatę na ścianę z efektem halo.

Dziękujemy za współpracę, mamy nadzieję że reklama pomoże potencjalnym klientom w odnalezieniu Hotelu Zawiercie.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: