Stomatologia Aneta Kucharska – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Stomatologia Aneta Kucharska

W tym tygodniu byliśmy na montażu w Białobrzegu montowaliśmy tam litery black and white, folie mrożoną i logo wewnętrzne.

Klient chciał aby reklama była niepowtarzalna, była wykonana z takich materiałów żeby wszyscy zwracali na nią uwagę. Plexi black and white ma magiczne właściwości, za dnia jest czarna zaś w nocy po włączeniu oświetlenia ledowego plexi robi się biała. Tradycyjne litery blokowe, tył PCV 10mm, bok taśma aluminiowa w czarnym kolorze, wewnątrz oświetlenie soczewkowe – ledowe, lico z plexi black and white.

Wewnątrz wykonaliśmy logo ze złotego dibondu aby pasowała do całego wnętrza i okleiliśmy wszystkie szyby folią mrożoną aby wszyscy czuli się komfortowo. Zadowolony klient, to dla nas najważniejsze.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności