GISS – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

GISS


Nowy obiekt Centrum Badawczo-Rozwojowego GISS już na finiszu prac.Wisienką na torcie jest wykonany i zamontowany przez nas logotyp podświetlany.

Na życzenie klienta wykonaliśmy logo z podświetleniem „halo” – podświetleniem od tyłu, które w nocy daje wyraźną łunę wokół napisów.Napis z tego typu podświetleniem wykonany jest płyty kompozytowej aluminiowej – dibond o grubości 3mm, PCV 10mm, modułami LED i zamontowany na aluminiowych dystansach.

Aby w pełni zadowolić klienta wykonaliśmy podłączenie do zasilania osobno do każdej litery, dzięki temu logotyp nie ma widocznych kabli, ani podkładu z płyty.Nasze produkty mają najwyższą jakość, dlatego zaproponowaliśmy klientowi aż 5 lat gwarancji.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności