MORE MANNEQUINS – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

MORE MANNEQUINS

W ubiegły piątek zakończyliśmy montaż liter blokowych na jednym z warszawskich budynków. Mowa tu o logotypie dla firmy MORE Mannequins. Początkowo litery służyły jako dekoracja stoiska targowego firmy i wtedy też klient miał prośbę, aby miały one ciepłą barwę świała. Wykleiliśmy logo folią w kolorze beżowym, a gdy litery miały trafić na budynek już w barwie białej, po prostu usunęliśmy folię i dokładnie oczyściliśmy litery.

Litery te zostały wykonane z poliwęglanu opal, taśmy aluminiowej oraz spienionego PCV, w środku umieściliśmy energooszczędne moduły LED. By wykonać jak najmniej otworów w nowej, ładnej elewacji klienta całość umieściliśmy na konstrukcji pomalowanej na podobny kolor. Prawda, że nie rzuca się w oczy?

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności