Pylon Szczecin – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Pylon Szczecin

Zgłosiło się do nas Centrum Krwiodawstwa w Szczecinie z nietypowym pomysłem przygotowania lampy w kształcie serca. W trakcie ustaleń przygotowaliśmy wstępne wizualizacje i po zatwierdzeniu projektu przeszliśmy do realizacji.

Lampa została zrealizowana w formie pylonu reklamowego na konstrukcji stalowej, zamontowana na stopach do podłoża. Poszycie zostało wykonane z eleganckiego i trwałego tworzywa kompozytowego dibond z zewnętrzną warstwą z aluminium szczotkowanego. Na dół pylonu przygotowaliśmy maskownicę, w której zostały ukryte wszystkie elementy montażowe. Na prośbę klienta z tyłu reklamy został zainstalowany przełącznik manualny do oświetlania. Zwieńczeniem projektu jest hasło promujące krwiodawstwo umieszczone w podświetlanym sercu.

Całość prezentuje się schludnie i elegancko, na pewno będzie służyć długie lata.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności