#Bez kategorii REHCENTER

Dla naszych klientów szukamy najlepszych rozwiązań, zdarza się że firma nie jest odpowiednio widoczna z drogi przez co klienci mają problem z trafieniem do niej. Z takim problemem zgłosiło się do nas Centrum Rehabilitacji REHCENTER. Po wykonaniu kilku projektów ostatecznie zdecydowano, że najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku pylon o wysokości 3 metrów na pasie zieleni na terenie klienta.

Pylon został wykonany na konstrukcji stalowej, obity dibondem 3 mm. Treść została wyfrezowana w dibondzie i podklejona plexi opal 3 mm. Adres oraz logo wyklejono folią ORACAL, zaś zakres usług wyklejono białą zadrukowaną folią odblaskową w prostokątnych okienkach. Zrezygnowano z oświetlenia pylonu, ze względu na obecność lamp w okolicy i zdecydowano, że folia odblaskowa będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Dzięki tej technice klient zyskał też możliwość wymiany w przyszłości poszczególnych treści na pylonie, w zależności od zmiany zakresu usług.

Pylon został umieszczony prostopadle do jezdni, aby był widoczny dla nadjeżdżających z obu stron samochodów. OD frontu klient posiada już własne logo na elewacji, a więc nie było konieczności dodatkowego oznakowania zewnętrznego.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: