LOVE – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

LOVE

Zgłosiła się do nas firma zajmująca się oznakowaniem oraz zdobieniem centr handlowych na różne okazje. Zlecili nam wykonanie napisów LOVE, które miały wpasowywać się w ich kampanie świąteczną.

Litery wykonane z taśmy aluminiowej po boku, lico oraz plecy wykonane z pcv 10mm, które oklejone zostały na wzór prezentów. Oświetlenie tych napisów miało przypominać wersje z zarówkami, a dodatkowo musiało być bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne, ze względu na to, że jeden napis stał na zewnątrz. Zaproponowaliśmy wykonanie oświetlenia z modułów ledowych niskonapięciowych, a efekt zarówki wykonaliśmy z samych kloszy z zarówek, które dodatkowo zostały zabezpieczone silikonem, aby były w pełni bezpieczne.

Litery zostały osadzone na podestach wykonanych z palet oraz obite wcześniej przygotowaną sklejką. Do wewnątrz wykonaliśmy podesty obite dibondem w oryginalnym kolorze czerwonym.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności