EKO MTK – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

EKO MTK

Jako producent reklam z wykwalifikowaną kadrą montażystów, podczas naszych montaży po wcześniejszym ustaleniu z klientem, możemy się również podjąć wyprowadzenia zasilania pod reklamę. W tym przypadku do wyprowadzenia mieliśmy kable pod każdą z podświetlanych liter dwóch logotypów klienta EKO-MTK.

Zamówienie zostało zrealizowane przy użyciu podnośnika. Po doprowadzeniu zasilania pod każdą literę, zamontowane zostały tyły liter wykonane z PCV 10 mm, do których przymocowane są ledy. Do nich kręcone są klosze wykonane z taśmy aluminiowej malowanej oraz pleksi opal 3 mm oklejonej folią do podświetleń ORACAL. Logo zostało połączone z instalacją klienta, tak aby czujnik reagował wspólnie z oświetleniem zewnętrznym.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności