FORENDA – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

FORENDA

Jesteśmy zadowoleni z powrotu do naszego stałego klienta, firmy Forendy, zajmującej się produkcją pelletu, którą obsługujemy od dłuższego czasu. Tym razem mieliśmy przyjemność wykonać napisy blokowe, podświetlane LED, które zamontowaliśmy bezpośrednio do płyty warstwowej. Sterowanie napisami zapewnia niezawodny zegar astronomiczny. Montaż przeprowadziliśmy z wykorzystaniem rusztowania, a cała elektryka została umieszczona w korytach kablowych, ukrytych wewnątrz hali i zabezpieczonych.

Jesteśmy dumni z pełnego zaufania, jakim cieszymy się u naszych klientów, co potwierdza kolejna realizacja dla Forendy – trzecia już z rzędu. Zachęcamy do oznakowania swojego biznesu z Redeye Group!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności