Maszczyk – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Maszczyk

Rok temu klient poprosił nas o doradztwo w sprawie reklamy, gdy budynek był jeszcze w budowie. Firma MASZCZYK zajmuje się obudowami dla elektroniki, szukali fachowców w dziale reklamy aby stworzyć dla siebie oznakowanie budynku.

Dla tego typu logotypu zaproponowaliśmy podświetlenie halo ale tylko dla liter, aby po włączeniu reklamy było widoczne.
Efekt halo polega na podświetleniu elewacji tak aby logo było widoczne nawet z daleka. Litery składają się z dystansów o dowolnej głębokości, zazwyczaj proponujemy 7-8cm, PCV 10mm jest malowana z boków aby kolor nie różnił się od lica, z tyłu PCV mamy zamontowane ledy, łączenie dystansów z PCV zakrywamy licem z dibondu, dla estetycznego wykończenia. Sam znak graficzny wykonaliśmy tradycyjnie – logo jest podświetlane od przodu.

Mieliśmy również okazję wykonać grafikę i nakleić folię OWV na szyby dla właściciela i ostatnio dla sąsiada – firmy BK Consulting.
Dziękujemy za realizację i polecenie naszej firmy.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności