Uniwersytet Jagielloński – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Uniwersytet Jagielloński

Jak się okazuje Uniwersytet Jagielloński, nie tylko chce szkolić swoich studentów, dba też o swoją największą wizytówkę – budynek szkoły.

Uczelnia przeszła ostatnio termomodernizację, forma obiektu się nie zmieniła ale otrzymała całkowicie nowe życie.

Nasza firma przyszła z pomocą oznakowania budynku na etapie projektowania przez Panią architekt. Przy projekcie dostosowaliśmy odpowiednie materiały wraz z sposobem montażu.

Inwestorowi zależało, żeby logo nie przylegało bezpośrednio do elewacji, tym sposobem klient chciał zmniejszyć ilość zacieków na elewacji.

Projekty został przekazane przez Panią architekt do firmy budowlanej CECHINI, która postanowiła zlecić nam wykonanie logotypu według wytycznych.

Logotyp został wykonany z czarnego dibondu i PCV 10mm pomalowanej na czarno. Nasi wykwalifikowani monterzy do montażu użyli 10mm dystansów.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności