Makaria – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Makaria

Dla restauracji Makaira mieszczącej się na terenie Warszawy wykonaliśmy litery podświetlane w technologii HALO. Elementy mocowane do elewacji z drewnianych żaluzji, oświetlenie modułami LED w kolorze ciepłym.

Całość instalacji elektrycznej wykonana została wewnątrz budynku, razem z ukryciem zasilacza w rewizji, która pozwala na szybką i bezpieczną wymianę w przypadku awarii. Oczywiście wszystkie komponenty użyte do przygotowania reklamy sprowadzamy tylko od certyfikowanych dostawców.

U nas nie musisz bać się o swoją reklamę – jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów i oferujemy usługę serwisowania nawet po upływie okresu gwarancyjnego. Zadzwoń, napisz i dowiedz się więcej!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności