Kolorowy Świat – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Kolorowy Świat

Litery z DiBondu podświetlane w technologii HALO wykonane dla jednej z Łódzkich fundacji – Kolorowy Świat. Montaż odbył się przy pełnej współpracy zleceniodawcy ze zleceniobiorcą – na prośbę Klienta wykonaliśmy szablon montażowy, który został dostarczony w miejsce montażu – na jego podstawie Klient przygotował pod montaż ścianę widoczną na zdjęciach oraz wyprowadził dla każdej litery zasilanie.

Dzięki temu nasi pracownicy po pojawieniu się na miejscu wykonali montaż szybko i sprawnie – czego efekty możemy zobaczyć poniżej. Zastosowano moduły LED z 4-letnią gwarancją, kolorowe elementy wyklejone zostały ze specjalnie zadrukowanej folii. Całość od ściany oddzielają 7-centymetrowe dystanse – co pozwala na swobodne rozprzestrzenianie się światła.

Nie czekaj, zleć nam wykonanie swojego logo!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności