Litery blokowe BWT – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

Litery blokowe BWT

Mieliśmy przyjemność wymiany reklamy dla firmy BWT – realizacja dotyczyła odmalowania logo na elewacji, demontażu poprzedniej reklamy oraz produkcji i montażu nowej. Wykonaliśmy logo w formie liter 3D na podkładzie – jest to świetne rozwiązanie, jeśli klient nie chce odnawiać elewacji po starym logo, bo taki podkład z dibondu zasłania wszelkie pozostałości. Dodatkowo nie trzeba wyprowadzać kabli z każdego elementu, bo instalację można poprowadzić w środku.

Podkład wykonaliśmy z dibondu 3 mm z zagięciem, do montażu wykorzystaliśmy profile aluminiowe. Litery wykonane naszą standardową techniką – tył z PCV 10 mm, bok z taśmy aluminiowej malowanej na kolor dobrany do wydruku, Lico poliwęglan lity opal 3 mm i folia zadrukowana UV z laminatem ochronnym, w środku liter ledy. Nowe logo nawiązuje do innego logo na budynku dzięki czemu oznakowanie jest spójne.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności