Rohlig Suus

Po wykonaniu oznakowania świetlnego dla Firmy Rohlig Suus na nowej hali w Kielcach, przyszedł czas na kolejnego duże przedsięwzięcie, a niewątpliwie jest nim montaż trzech dużych, podświetlanych logotypów wykonanych w formie liter blokowych montowanych na stalowej konstrukcji wsporczej na największej hali rozładunkowej w Polsce, która znajduje się na terenie Warszawy.

Największa z reklam, stworzona przez nas od podstaw, ma gabaryt łączny blisko 80m2. Fronty wykonane z mocnego, trwałego poliwęglanu, boki z taśmy aluminiowej, oświetlenie modułami LED Samsung z 5-letnią gwarancją. Pozostałe dwa logotypy zostały przez nas zdemontowane z poprzedniej lokalizacji, poddane renowacji i zamontowane ponownie – miejsca montażu zostały zabezpieczone i kompleksowo oczyszczone.

Na potrzeby pozwoleń nasz Konstruktor wykonał pełną dokumentację techniczną wraz z obliczeniami statycznymi – wszystko w ramach zlecenia. Jako Klient nie musisz się niczym martwić – wszystko załatwimy za Ciebie. Napisz, a wycenimy za darmo Twoje logo!

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: