SUUS – Producent Reklam Zewnętrznych RedEye Group

SUUS

Kolejna już realizacja dla stałego klienta, firmy Rohlig Suus. Tym razem duże, podświetlane litery zawisły na hali rozładunkowej w Krakowie.
Realizacja została wykonana w oparciu o dokumentację techniczną sporządzoną przez konstruktora z uprawnieniami budowlanymi,
litery na elewacji zostały dodatkowo wzmocnione stalową podkonstrukcją od wewnętrznej strony hali. Oświetlenie liter za pomocą energooszczędnych diód, zasilacze z certyfikatem IP67 marki Meanwell. Prace prowadzone były z użyciem dwóch podnośników koszowych,
wszystko wykonane przez wykwalifikowany zespół monterski z niezbędnymi uprawnieniami. Zawsze z miłą chęcią podejmujemy współpracę z firmą Rohlig Suus i liczymy na kontynuację owocnej współpracy.

Bezpłatna Wycena Reklamy
Zamów wycenę teraz >
Skontaktuj się z nami: Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności